Short girl problems

26.6.15

Pokud jste někdy četli knihu od Jonathana Swifta - Gulliverovy cesty - konkrétně II.díl, kde se Gulliver vydá do země obrů a považovali to za super příběh, který musel dát Swiftovi práci, tak se velice mýlíte. Takový román bych Já mohla sepsat z fleku na koleni, vzhledem k tomu,že v jedné takové "zemi obrů" žiju. 
Takže, po tomhle "povedeným" úvodu ve kterém jste mohli zjistit, že jsem stráášně vtipná, bychom mohli přejít rovnou k věci.
 ( utřu slzičku, zhluboka se nadechnu a pokračuju v psaní o mém životním traumatu)


Když opomenu oslovení : hobite, trpaslíku, špunte a narážky jako – jaký je tam dole počasí, jestli už jsem donesla prsten do Mordoru a nebo jestli dosáhnu do ledničky jen tak a nebo si musím brát žebřík ( hahaha ), tak to není až tak špatný. No vlastně, je to to nejhorší vůbec. I přesto, jak je celá situace strašně na nic, stále marně věřím, že bych mohla těch pár cenťáku někde splašit – jenže to už asi těžko – ale naděje umírá jako poslední. A hlavně, co na ty "vtipné" poznámky odpovídat než "Já ještě vyrostu " - po tom co bych ztratila naději, bych přišla i o svou obranou frázi a to by sakra nešlo přeci ( hahaha )

Samozřejmě, že to až tak špatný s mou výškou není – teda jak by řekli moji kámoši se smíchem  "nížkou" (popadám se smíchy za břicho) . Měřím 159 cm, což není až tak málo – jeden cenťák a mám 160, tak bacha na mě. Ale i přesto, jsou všichni vyšší a já to vůbec nechápu – celej život jsem si myslela,že takových 160 je průměr a přitom koukám všem na krk.

Opomenu-li zmíněné narážky a fakt,že oční kontakt navážu snad jen v sedě nebo z větší dálky, jinak všem koukám do nosních dírek, má to i jiné následky.
Kupovali jste si někdy časopis třeba v nějakým cool obchodním řetězci jako je Kauflandu, Albert atd.? Pokud Ano, postřehli jste jednu a věc a to tu, že časopisy se z nějakého důvodu řadí od nejhorších dole, po nejlepší nahoře – což je z mého omezeného pohledu (omezeného, protože jsem malá – chápete haha,..No,tak nic. ) diskriminace no ne ? To jako, když jsme prťavá nemám právo číst Harper's Bazaar nebo Cosmopolitan ?
Nebo se možná na to koukám z té špatné stránky, třeba to tak je jen proto,že lidem přijde rozkošné, když se malé stvoření natahují, natahují, natahují, natahují .. už skoro se dotýkají svého vysněného časopisu, a tak se víc snaží natáhnout aaa jop, vytáhnou časopis, drží ho v ruce jako kus ryzího zlata... a pak si řeknou,že tohle číslo je hodně kritický a radši šáhnou pro jiný časák, jenže vytahování je oproti vracení ho na místo procházka růžovou zahradou ( samozřejmě zahradou bez ordinace ) Hahah. Jsi vtipná Niki, fakt. Zatleskej si.
No, je jasný, že problémy nemám jen při nákupu, jisté problémy nastanou i tehdy , když se snažím vylézt do vlaku a musím svou krátkou nožku vyšvihnout do( pro všechny okolo) směšný výšky a div si kolenem nevykopnu zuby nebo když sedím na nějaký přednášce a nevidím lautr nic a nebo dokonce, když jdu s bráchou někam a on udělá dva kroky – mezitím co já čtyři a ještě ho dobíhám, když hrajeme ve třídě soutěž, píšeme dva na tabuli,každý z jedné strany a tabule kvůli mně musí být níž, abychom mohli psát systematicky odzhora a kdybych zapřemýšlela, tak si určitě vzpomenu i na jiné traumatické situace, ale ironií života si stejně i já jako všichni ostatní na všechno vzpomenu až po tom, co tohle zveřejním.


A abych ten článek uzavřela nějak vesele, má to zajisté i své výhody – Lukýno mi může dávat pusu na čelo kdy se mu zlíbí ( Hhh – to je asi nejlepší fakt) a za další – někde jsem slyšela,že do porna spíš berou nižší holky, kvůli tomu,že ty vysoký se blbě formují do poloh – takže kdyby to s gymplem nevyšlo – Porno průmysle, tady mě máš !  You Might Also Like

4 comments

 1. Haha, super článek. Naschvál jsem si ho přečetla, protože tohle je přesně můj problém a jedno velké OMG já kdybych měla 159 no 160 cm, tak si tleskám!!!! Protože to by byla výška, se kterou bych byla spokojená, protože ve svých šestnácti měřím 152 cm a jsem z toho v depkách :((( :D A upřímně ty poznámky ostatních mě taky serou :D

  OdpovědětVymazat
 2. pěknej článek:D přesně pro mě:d
  byla bych ráda, kdyby jsi se podívala na můj blog a stala se třeba i jeho pravidelnou čtenářkou :)
  http://worldbyanett.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, to znám, bohužel. :D Taky měřím 159 cm a v mém okolí se pohybuje velmi málo lidí s výškou tak do 165 cm, kdy se jim ještě můžu dívat do očí. :D Bez hlášky "Jaké je tam dole počasí?" si to ani už nedokážu představit. Stejně pořád věřím, že těch aspoň 5 cm někde vyhrabu :D Naděje umírá poslední! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý článek :D já meřim nějakých 165cm a lidi mi řikaj, že jsem nejaká vysoká tak si myslim, že nějak malá teda nebudeš :)

  Budu moc ráda ,když se podíváš i na můj blog a zanecháš třeba i komentář -> http://pozitivnenaladena.blog.... <- promiň za spam a budu ti vděčná :)

  OdpovědětVymazat

Instagram